Lublin ul. Lucyny Herc 48  tel. 501 271 770  
Markizy, Żaluzje, Rolety materiałwe, rolety w kasetach, Verticale lublin, Moskitiery lublin, Kominki lublin, Bramy garażowe,rolety dzień i noc
        Lublin ul. Lucyny Herc 48  tel501 271 770      
MiD Rolety lublin, żaluzje lublin, verticale, moskitiery okienne i drzwiowe, rolety zewnętrzne.

Kontakt: 81 744 56 44

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego :

Sklep internetowy domero.pl

Zajmujemy się głównie produkcją osłon okiennych, a także obudowami kominkowymi i ogólnie kominkami. Dodatkowo prowadzimy sprzedaż narzędzi budowlanych, elementów związanych z techniką zamocowań, spawaniem, ocieplaniem, majsterkowaniem, wykończeniami wnętrz.  W naszej ofercie dostępne są także produkty związane z budową domu. Posiadamy bogatą ofertę kołków, wkrętów, kotw, wszystko co związane z techniką zamocowań znajdziesz w naszej hurowni w Lublinie, bądź sklepie internetowym

Wkręty

Wkręt do metalu, o rozmiarze 42x90, wkręty wysokiej jakości, w dobrej cenie Lublin

 

 

Wkręt - Jest to produkt przypominający wydłużony owalny kawałek metalu, który posiada poprzeczne nacięcia/frezy, umożliwiające wkręcenie się w wyznaczony rodzaj podłoża, a także łeb, który umożliwia dokręcanie.

 

 

Wkręty różnią się od siebie długościami, szerokościami, w zależności od ciężaru mocowanego przedmiotu, a także długości kotwienia trzeba będzie zastosować różne wkręty. Różnica między wkrętami może być nie tylko jeżeli chodzi o rozmiar, ale także rodzaj nacięcia. Co to oznacza ? Rodzaj nacięcia informuje nas o tym jakiego typu śrubokrętem, bądź końcówką na wkrętarkę możemy przykręcić wkręta. Występują wkręty o łbie Ph i Pz 1, 2, 3.

Grzegorz: Wkrętów do płyt kartonowo-gipsowych od hurtowni MiD używam bardzo często, ponieważ pracuje na budowie i często trzeba stworzyć jakieś zabudowy, podwieszenia, gdzie bez wkrętów nic by się nie trzymało. Obecnie coraz więcej zabudowuje się karton gipsem, ponieważ jest to bardzo tani materiał, a wszyscy chcą, aby było zrobione jak najniższym kosztem. Dzięki MiD !!!

Kołki rozporowe

Kołki rozporowe, mocujące, montażowe Lublin

 

 

Kołek rozporowy - produkt złączny, służący do mocowania różnego rodzaju przedmiotów w określonym podłożu. Podłoże mocujące musi być na tyle stabilne, aby kołek mógł się w nim rozeprzeć i aby mocowanie było efektywne.

 

 

Kołek rozporowy zbudowany jest z koszulki, która posiada odpowiedni kształt i nacięcia umożliwiające odpowiednie rozparcie i mocowanie kołka w podłożu. W skład budowy kołka wchodzi także wkręt, który odpowiada za rozparcie koszulki i jest jedynym elementem widocznym po zamocowaniu kołka w podłożu. W naszym sklepie w Lublinie dostępne są różne rozmiary kołków potrzebne do prac remontowo-budowlanych.

Najczęściej zadawane pytania z kategorii kołki rozporowe: 

1. Czy można zakupione w państwa sklepie kołki rozporowe dokręcać za pomocą wkrętarki, czy jedynie za pomocą śrubokręta ?
(hurtownia) mid.info.pl: Kołki rozporowe, których koszulki wykonane są z nylonu jak najbardziej można dokręcać za pomocą wkrętarki, jednak koszulki wykonane z polietylenu należy dokręcać ręcznie, ponieważ, przy szybkim dokręcaniu mechanicznym może dojść do topienia się koszulki,a co za tym idzie mocowanie kołka będzie mniej wydajne.
Grzegorz: Kołków rozporowych używam niemalże na co dzień, pracuje w wykończeniówce i kołki rozporowe są mi potrzebne między innymi do przykręcania stalowych konstrukcji pod płyty karton gipsowe. Kołków używam także do przykręcania karniszy, obrazów, luster. 

Kołki szybkiego montażu, dyble

 Kołki szybkiego montażu 8x140

 

 

Kołki szybkiego montażu, potoczna nazwa to dyble. Kołki przeznaczone są do tzw. montażu wstępnego. Kołki zazwyczaj używane są do montaży listew przypodłogowych, wsporników pod wylewki itd. Kołki przeznaczone są do mocowania lekkich elementów, które nie ulegają mikro-drganiom. 

Kołki charakteryzują się montażem bez używania śrubokręta, wkręt kołka SM skonstruowany jest nieco inaczej niż wkręt kołka rozporowego. Wkręt kołka szybkiego montażu jest bardziej oszlifowany, co umożliwia szybkie wbicie w koszulkę i mocowanie w podłożu. Kołki można używać także do mocowania konstrukcji stalowych pod płyty karton gipsowe.

  Tadeusz:  Zajmuje się remontami łazienek, domów, układaniem glazury i korzystałem z kołków szybkiego montażu od hurtowni MiD i powiem szczerze, że cena do jakości jest dostosowana. Nie ukrywam, że zazwyczaj szukam tańszych odpowiedników podobnych produktów. Nie robię na kołkach Fischera, bo tam płaci się za markę, natomiast Polscy producenci, którzy nie są znani na świcie także potrafią stworzyć wysokiej jakości kołki szybkiego montażu, czy rozporowe.

Polecam produkty hurtowni MiD, maja dobre ceny !

Ściernice

Ściernice do metalu i do kamienia w Lublinie

 

 

 

 

Ściernica - materiał ścierny w kształcie okręgu służący do przecinania, bądź szlifowania wybranych powierzchni. Ściernica zbudowana jest z materiału ściernego wzmocnienia i spoiwa, które łączy w całość materiały ścierne. 

 

 

 

 

Ściernice dzielimy ze względu na materiał, który maja przecinać, a także ze względu na pełniona funkcję, tj. czy ściernica ma służyć do szlifowania, czy do cięcia. Podział ze względu na materiał przedstawia się następująco:

Ściernice do metalu

Ściernice do metalu występują w różnych rozmiarach. Główne wielkości ściernic to 115, 125, 180, 230. Wymienione wielkości pasują do dwóch rodzajów szlifierek 115 i 125 pasują do małej szlifierki, natomiast 180 i 230 pasują do dużej szlifierki. Dostępne są także różne grubości ściernic, wtedy mamy przykładowo tarcze ścierna o wymiarach 125/1,5. 

Ściernice do kamienia

Ściernice do kamienia występują w różnych rozmiarach, tak samo jak ściernice do metalu. Występują tarcze ścierne służące do szlifowanie powierzchni betonowych, cementowych, wykonanych z kamienia i powierzchni zbliżonych do kamienia. 

Ściernice do stali nierdzewnej

Ściernice do stali nierdzewnej charakteryzują się wyższą trwałością i umożliwiają przecinanie także stali nierdzewnej. Ten rodzaj tarcz ściernych jest rzadko używany, powszechnie stosuje się zwykłe do metalu, ze względu na cenę. 

Ściernice do każdego podłoża

Tak zwane ściernice multi, które mogą być zastosowane do każdego rodzaju podłoża. Wydaje się to być rozwiązanie najbardziej optymalne, jednak jest pewne powiedzenie, które brzmi: "Jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego". Innego rodzaju materiały są stosowane do stworzenia tarcz przystosowanych do kamienia, a innego do metalu.  

 

Elektrody

Elektrody, pręty do spawania Lublin

 

Elektroda jest produktem, który umieszczony jest na końcu układu elektrycznego, dzięki czemu  poddawany jest ładunkom elektrycznym umożliwiającym łączenie elementów metalowych przez topienie materiałów. 

Wyróżnia się dwa rodzaje elektrod anodę i katodę. Katoda wysyła ładunek ujemny, albo przyjmuje dodatni, natomiast anoda wysyła ładunek dodatni, a przyjmuje ujemny. W naszej ofercie dostępne są elektrody polskiego producenta Metalweld, w miarę możliwości staramy się współpracować z polskimi producentami. Wiele osób potwierdza wysoką jakość elektrod tego producenta, szczególnie rozchwytywane są elektrody Rutweld 12. Posiadamy elektrody Rutwled 12 w różnych rozmiarach, a także elektrody Rutilen P.

Recenzje klientów w kategorii elektrody:

Sławek: Współpracuje z firmą MiD od wielu lat, często kupuje elektrody, klamki, zamki, a także ściernice. Bardzo dobrymi produktami są elektrody Rutweld 12, klienci chętnie je kupują. Wkładki do drzwi i zamki cieszą się dużą niezawodnością, klienci nie wracają z uszkodzonymi towarami, dlatego też nie występują reklamacje na te produkty. Serdecznie polecam !

 Porady od firmy odnośnie spawania elektrodami

Podczas spawania elektrodami należy zadbać o to aby całe ciało było zasłonięte. Nie należy ubierać się w krótkie spodnie, czy bluzkę, ponieważ spaw czasem odpryskuje i może poranić skórę. Należy pamiętać o masce ochronnej, która jest bardzo ważna, ponieważ można stracić wzrok, kiedy odprysk dostałby się do oka. Należy stosować także rękawice ochronne, ponieważ ludzkie reakcję na ból są niekontrolowane i możemy zrobić krzywdę sobie, bądź osobom obok nas. 

Zamki

Zamki drzwiowe, wpuszczane, wierzchnie Lublin

 

 

Zamek ma za zadanie zabezpieczać daną przestrzeń, bądź rzecz. Zamki stosuje się w celu przymknięcia drzwi, mogą to być drzwi zewnętrzne, jak i wewnętrzne. W naszej ofercie znajdą państwo zamki drzwiowe wpuszczane, zamki zewnętrzne (tzw. zasuwy), zamki do WC, do toalet. Współpracujemy ze znanymi firmami takimi jak Jania, czy Greda. Zamki sprzedawane w naszym sklepie charakteryzują się dużą niezawodnością, wysoką bezawaryjnością, niektórzy producenci dają gwarancję 5 lat na swoje wyroby. Dla przykładu Polski producent firma Jania na swoje produkty daje gwarancję 5 lat, ponieważ producent jest przekonany o wysokiej niezawodności swojego sprzętu. 

 Mirosław: Od wielu lat współpracuje z firmą MiD, dostarczają do mnie wiele produktów między innymi zamki wpuszczane, cenię sobie producentów z którymi współpracują. Klienci, którzy odwiedzają mój sklep pytają o produkty które są niezawodne, mogę im ich dostarczyć, dzięki współpracy z firmą.

Klamki

Ozdobne klamki w Lublinie, klamki w stylu retro, w stylu nowoczesnym.

 

 

W naszej ofercie znajdą państwo także klamki drzwiowe, różnego rodzaju i w różnych kolorach. Współpracujemy zarówno z Polskimi producentami klamek, jak i z zagranicznymi. Wybrane klamki na zdjęciu są klamkami Tureckiego producenta Cesan - Yuni. Klamki sprzedawane w naszym sklepie charakteryzują się wysoką niezawodnością, a także dobrą jakością. Oferujemy profesjonalen podejście do klienta.

 

 

 

Obejmy, opaski

Obejmy opaski ślimakowe, zaciskowe Lublin

 

 

 

Obejmy ślimakowe, metalowe charakteryzują się wysoką jakością połączeń różnych przedmiotów. Obejmy działają na zasadzie zaciskania się metalowej obręczy na elemencie złącznym.
Obejmy posiadają śrubę, która reguluje moment obrotowy i docisk. Śruba jest na klucz sześciokątny, bądź posiada nacięcia na płaski wkrętak.
 

 

 

  

 

Artykuły BHP

 
W naszej ofercie dostępne są także artykuły BHP, sprzedajemy rękawice zwykłe z gumą antypoślizgową, wełniane. Dostępne są także rękawice lepszej jakości wykonane ze skóry. U nas znajdą państwo także rękawice docieplane, doskonałe na zimę dla osób pracujących w warsztatach, bądź na dworze. W naszym sklepie dostępne są także półmaski, doskonałe do drobnych prac stolarskich, bądź lakierniczych.

Kleje, smary silikony Technicqll

 Kleje technicqll lublin, smary, silikony, pianki montażowe,

Epoksydowe

Epoksydowe kity, służą do naprawiania różnego rodzaju elementów. Dzięki plastycznej konsystencji umożliwiają szybką regenerację zniszczonych przedmiotów w trudno dostępnych miejscach.  

Kleje Rozpuszczalnikowe

W skład tego rodzaju klei wchodzi: płynny nośnik (wyróżnia się np. wodę, alkohol, rozpuszczalniki organiczne), bazy i modyfikatorów. Klej zaczyna działać, kiedy po procesie odparowania nośnika klej gęstnieje i zaczyna tworzyć spoinę z dwoma materiałami.  Należy pamiętać, że aby spoina była mocna, trzeba zacisnąć ze sobą dwa materiały, które po pewnym czasie zaczną tworzyć całość. 

Kleje specjalistyczne

Firma Technicqll stworzyła linię klei specjalistycznych, które swoje zastosowanie odnajdują w przemyśle ciężkim, tam gdzie mamy do czynienia z wysokimi temperaturami itd. Kleje specjalistyczne, to także produkt dla majsterkowiczów, którzy lubią wykonywać różne prace naprawcze. Swoje zastosowanie kleje znajdą również w drobnych naprawach porcelany, luster, obuwia, pvc, polimerów.  

Kotwy, łączniki z trzpieniem rozporowym

 Kotwy z trzpieniem rozporowym, z hakiem, oczkowe

W naszej ofercie znajdą państwo także kotwy rozporowe , z trzpieniem podwójnie rozporowym, kotwy maszynowe, kotwy huśtawkowe oraz z hakiem prostym. U nas znajdziesz także kotwy do mocowania ościeżnic, tzw. dyble do ościeżnic. Kotwy rozporowe sprawdzają się przy montażach ciężkich elementów stalowych w betonie, cegle lub innym twardym podłożu. Kotwy rozporowe stosujemy także do montowania worków treningowych, huśtawek itd. 

Kłódki pałąkowe, z trzpieniem, antywłamaniowe

Kłódki - kłódka antywłamaniowa Gerda Lublin

Nasza hurtownia w swojej oferice posiada także wysokiej jakości kłódki mosiężne oraz żeliwne, które mogą być sotosowane jako zabezpieczenie piwnicy, czy walizki. Wszyscy, którzy poszukują kłodek bagażowych, mogą je u nas nabyć. Kłódki od producenta Gerda posiadają atest bezpieczeństwa, także kwalifikowane są jako kłódki antywłamaniowe. Wiadomo, że kłódki nie zagwarantują braku włamania, mogą jedynie skutecznie odstraszyć i spowolnić potencjalnych złodziei.