Lublin ul. Lucyny Herc 48  tel. 501 271 770  
Markizy, Żaluzje, Rolety materiałwe, rolety w kasetach, Verticale lublin, Moskitiery lublin, Kominki lublin, Bramy garażowe,rolety dzień i noc
        Lublin ul. Lucyny Herc 48  tel501 271 770      
MiD Rolety lublin, żaluzje lublin, verticale, moskitiery okienne i drzwiowe, rolety zewnętrzne.

Kontakt: 81 744 56 44

Moskitiery przesuwne

 Przesuwna moskitiera lublin

 

Każdy z nas lubi rano wstać wypoczęty, wyspany.  Czasami jest to niemożliwe, ponieważ przeszkadzają nam w tym owady, które bez naszego pozwolenia dostają się do pokoju i w nocy nie pozwalają nam spać. Szczególnie problem ten pojawia się w letnie upalne dni, kiedy przez cały dzień mamy otwarte okna, drzwi. W nocy śpimy z otwartym oknem.  Problemem także są zaczerwienienia po ugryzieniach niektórych insektów. Rozwiązaniem tych problemów jest montaż siatek przeciw owadom na drzwiach, zwanych fachowo moskitierami. Moskitiery drzwiowe przesuwne pozwalają na swobodne otwieranie drzwi o każdej porze dnia i nocy bez obawy, że do mieszkania wlecą nieproszeni goście. Pozwalają na spędzanie upalnych wieczorów przy otwartych drzwiach, kiedy w pokoju pali się światło. Dzięki moskitierom, możemy cieszyć się chłodnym wieczornym powietrzem podczas weekendowych spotkań z rodziną, pootwierać drzwi w salonie bez obawy o nieprzespaną noc.

 
  • System moskitiery ramkowej przesuwnej ma zastosowanie w dużych, przeszklonych wnękach balkonów, tarasów oraz ogrodów zimowych.
  • Moskitiera montowana jest bezpośrednio do ramy drzwiowej lub ościeży.
  • Skrzydło moskitiery przesuwa się pomiędzy górną, a dolną  szyną jezdną, których szeroki wybór pozwala na montaż  moskitiery w różnych wariantach, na wszystkich typach okien i drzwi z gwarancją bezkolizyjnej współpracy z roletami zewnętrznymi.
  • Dodatkowe wzmocnienie moskitiery, montowane poprzez połączenie zatrzaskowe, umożliwia wykonanie ramy skrzydła o większych gabarytach
  •  Nasza moskitiery wykonane są z profili firmy aluprof, o doskonałej wytrzymałości, szeroka gama barw profili pomoże dobrać odpowiednie ramy do Państwa okien.

Jaki mamy sposób na komary?

To proste, moskitiery przesuwne. Według nas najlepszym sposobem jest uniemożliwienie insektom dostanie się do wnętrz budynku. Preparaty na skórę czasami działają a czasami nie, natomiast moskitiera tworzy fizyczna barierę dla owadów. pozwalają na spędzanie ciepłych letnich wieczorów w domu przy otwartych drzwiach balkonowych bez obawy o insekty z zewnątrz. Nasza oferta to szeroki wybór moskitier. Usługi sprzedaży, montażu i serwisu wykonujemy w Lublinie, oraz obsługujemy także lubelskie miejscowości. Systemy moskitier w naszej ofercie dopasowane są niemal do każdego typu okna i drzwi.

 

Jak czyścić moskitiery

 

Do wyczyszczenia moskitier wystarczy lekki detergent i mokra szmatka, możemy także użyć myjki ciśnieniowej. Często aby umyć moskitiery nie jest konieczny demontaż. Jednak żeby nic się nie stało z siatką zalecamy zdjąć moskitierę z zawiasów, położyć na twardym i stabilnym gruncie (może nim być kostka brukowa przed domem, jeżeli mieszkamy w bloku, lub balkonowe płytki) i delikatnie przetrzeć, żeby siatka nie wypadła.

 

Gdzie stosujemy moskitiery?

 

Wszędzie tam gdzie chcemy ograniczyć ilość niechcianych owadów. W miejscach w których komary się świetnie czują, czyli: lasy, parki, linie wodne które są idealnym wilgotnym miejscem to rozwoju owadów.

Zdjęcia z realizacji

moskitiery przesuwne lublin, świdnik, moskitiera przesuwna

moskitiery przesuwne lublin, świdnik, moskitiera przesuwna

Moskitiera przesuwna sławinek

  

 

Sprawdź realizacje z naszych montaży -> Montaże moskitier przesuwnych

Prezentacja moskitiery


 

Sprawdź także inne rodzaje moskitier