Lublin ul. Lucyny Herc 48  tel. 501 271 770  
Markizy, Żaluzje, Rolety materiałwe, rolety w kasetach, Verticale lublin, Moskitiery lublin, Kominki lublin, Bramy garażowe,rolety dzień i noc
        Lublin ul. Lucyny Herc 48  tel501 271 770      
MiD Rolety lublin, żaluzje lublin, verticale, moskitiery okienne i drzwiowe, rolety zewnętrzne.

Kontakt: 81 744 56 44

Jakie są 3 podstawowe zalety rolet zewnętrznych?

 

 

 

1. Rolety zewnętrzne chronią przed promieniami słonecznymi.

2. Rolety zewnętrzne chronią przed niekorzystnymi temperaturami.

3. Rolety zewnętrzne chronią przed niechcianymi gośćmi.

 

 

 

 

 

 


1. Rolety zewnętrzne chronią przed promieniami słonecznymi.

Rolety zewnętrzne produkowane z profili zrobionych z aluminium wypełnionych pianką, które montuje się po zewnętrznej stronie okna. Pierwszą zaletą tych rolet jest ochrona całej ramy okiennej przed słońcem. Dzięki roletom zewnętrznym okna zachowują swój wygląd, kolor i funkcjonalność na lata. Pancerz rolety zewnętrznej jest odporny na promieniowanie UV, skutecznie odbijając promienie słoneczne. Kolejną zaletą rolety zewnętrznej jest to, że daje 100% zaciemnienia, kiedy jest opuszczona zaciemnia i izoluje pomieszczenie.

 

2. Rolety zewnętrzne chronią przed niekorzystnymi temperaturami.


Ze względu na kolejną zaletę, często można spotkać się z nazwą termo rolety. Podczas upałów rolety zewnętrzne zmniejszają temperaturę wewnątrz domu nawet o 30%. Rolety zewnętrzne tworzą termo-barierę między szybą a oknem, dzięki konstrukcji pancerza wypełnionego pianą, a także właściwościom odbijającym promienie słoneczne. W zimie rolety zewnętrzne tworzą dodatkową barierę cieplną i pozwalają na zatrzymanie ciepła w domu.

 

3. Rolety zewnętrzne chronią przed włamywaczami.


Rolety zewnętrzne skutecznie odstraszają potencjalnych złodziei, ponieważ są dodatkowym zabezpieczeniem, które utrudnia dostanie się do środka budynku. Lepsze zabezpieczenie dają rolety antywłamaniowe, które wykonane są z grubszych profili stalowych, nie wypełnionych pianką. Jednak koszt rolet antywłamaniowych jest znacznie wyższy.