Lublin ul. Lucyny Herc 48  tel. 501 271 770  
Markizy, Żaluzje, Rolety materiałwe, rolety w kasetach, Verticale lublin, Moskitiery lublin, Kominki lublin, Bramy garażowe,rolety dzień i noc
        Lublin ul. Lucyny Herc 48  tel501 271 770      
MiD Rolety lublin, żaluzje lublin, verticale, moskitiery okienne i drzwiowe, rolety zewnętrzne.

Kontakt: 81 744 56 44

Moskitiery Rolowane, Zwijane

moskitiery zwijane lublin

 

Każdy z nas lubi rano wstać wypoczęty, wyspany.  Czasami jest to niemożliwe, ponieważ przeszkadzają nam w tym owady, które bez naszego pozwolenia dostają się do pokoju i w nocy nie pozwalają nam spać. Szczególnie problem ten pojawia się w letnie upalne dni, kiedy przez cały dzień mamy otwarte okna, drzwi. W nocy śpimy z otwartym oknem.  Problemem także są zaczerwienienia po ugryzieniach niektórych insektów. Rozwiązaniem tych problemów jest montaż siatek przeciw owadom na oknach bądź na drzwiach, zwanych fachowo moskitierami. Moskitiery pozwalają na swobodne otwieranie okna o każdej porze dnia i nocy bez obawy, że do mieszkania wlecą nieproszeni goście. Pozwalają na spędzanie upalnych wieczorów przy otwartych oknach, kiedy w pokoju pali się światło. Możemy cieszyć się chłodnym wieczornym powietrzem podczas weekendowych spotkań z rodziną, pootwierać wszystkie okna w salonie bez obawy o nieprzespaną noc.

Co to są moskitiery rolowane?

Moskitiery zwijane pełnią funkcję identyczną do klasycznych moskitier, czyli zabezpieczają pomieszczenie przed wpadaniem owadów, liści oraz pyłków i kurzu do wnętrza domów lub pomieszczeń użytkowych. Jednak w odróżnieniu od klasycznych moskitier dają właścicielowi większy komfort i wygodę, gdyż w każdej chwili wedle potrzeby możemy zwinąć moskitierę i będzie ona nie widoczna. Jest to zaletą dla Pań domu, gdyż zwinięta moskitiera znacznie ułatwia mycie i pielęgnacje okien.

Moskitiera rolowana może być zamontowana w pozycji pionowej, gdzie obsługa będzie góra-dół. Siatka zostanie zakończona listwą dolną, która zatrzaskuje się na zapięcia w prowadnicach. Obsługa poziomo zamontowanej moskitiery jest bardzo prosta. 

Moskitierę rolowaną można zamontować także na drzwi, lecz będzie ona montowana w pozycji pionowej, ze względu na łatwość obsługi. Mniej więcej w połowie drzwi zamontowana zostanie rączka, która będzie umożliwiała rozwijanie i zwijanie siatki. Siatka będzie rozwijała się w prawą lub lewą stronę. W tym przypadku siatka zostanie zakończona listwą z magnesem, który będzie domykał moskitierę. Do ramy okiennej montuje się prowadnice, która także ma magnes z odwrotnym ładunkiem do magnesu na listwie.

 

Czyszczenie moskitier.

  

Do wyczyszczenia moskitier wystarczy lekki detergent i mokra szmatka, możemy także użyć myjki ciśnieniowej. Często aby

 umyć moskitiery nie jest konieczny demontaż. Jednak żeby nic się nie stało z siatką zalecamy zdjąć moskitierę z okna i

 delikatnie przetrzeć, żeby siatka nie wypadła.

 

Gdzie stosujemy moskitiery ?

 

Wszędzie tam gdzie chcemy ograniczyć ilość niechcianych owadów. W miejscach w których komary się świetnie czują, czyli:

 lasy, parki, linie wodne które są idealnym wilgotnym miejscem to rozwoju owadów.

Szczególnie polecamy montaż moskitier:

  • w kuchni
  • w sypialni
  • w salonie
  • w łazience
  • w restauracjach
  • w jadalni

Rodzaje moskitier rolowanych bocznych.

prezentacja moskitiery przesuwnej

Moskitiera rolowana boczna występuje w dwóch wariantach, jednym z nich jest opcja pojedyncza, która umożliwia przesuwanie siatki moskitierowej w lewą lub prawą stronę. Moskitiera działa na zasadzie zamków magnetycznych, które przytrzymują siatkę z prawej lub lewej strony. Drugim z wariantów jest moskitiera podwójna, która umożliwia rozsuwanie siatki moskitierowej na dwie strony, dzięki zamkowi magnetycznemu możliwe jest spięcie dwóch siatek na środku moskitiery. Wariant podwój zazwyczaj stosowany jest przy moskitierach o większych gabarytach.

moskitierta przesuwna podwojna i pojedyncza

Przekrój górny moskitiery

 

przekroj gorny moskitiery rolowanej

Moskitiera plisowana drzwiowa

prezentacja moskitiery plisowanej

Moskitiera plisowana charakteryzuje się minimalistyczną przestrzenią, którą zajmuje na drzwiach. Siatka składa się w harmonijkę i chowa się w aluminiowej prowadnicy umieszczonej po prawej lub po lewej stronie.

moskitiera plisowana prawa lewa strona

 Realizacje

Moskitiera rolowana w kolorze ciemnego brązu, montaż w pobliżu Zalewu Zemborzyckiego

Moskitiera rolowana kolor ciemny brąz

Moskitiera rolowana do bramy garażowej montaż Herbapol Lublin.

Moskitiera rolowana montaż wrotków Lublin firma Herbapol S.A.

 

moskitiera zwijana brązowa lublin

Moskitiera rolowana w kolorze brązowym

moskitiera zwijana brązowa

Moskitiera zwijana brązowa schowana w elewacji
Moskitiera rolowana boczna, zamontowana na ulic Jana Sawy. 
 

 

Jak zamontować moskitierę rolowaną??

 

 

Filmy z montaży moskitier rolowanych

Automatyczna moskitiera rolowana wyposażona w napęd elektryczny.

 


 

Sprawdź także inne rodzaje moskitier