Lublin ul. Lucyny Herc 48  tel. 501 271 770  
Markizy, Żaluzje, Rolety materiałwe, rolety w kasetach, Verticale lublin, Moskitiery lublin, Kominki lublin, Bramy garażowe,rolety dzień i noc
        Lublin ul. Lucyny Herc 48  tel501 271 770      
MiD Rolety lublin, żaluzje lublin, verticale, moskitiery okienne i drzwiowe, rolety zewnętrzne.

Kontakt: 81 744 56 44

Markizy Tarasowe

markiza-tarasowa-mid.info.pl

Rodzaje markiz

Markiza klasyczna

Markiza klasyczna dowolny wybór kolorów oraz szeroki wybór osprzętu

Najtańszy i najbardziej powszechny model markizy tarasowej. Konstrukcja markizy jest solidna, na bokach zastosowano zaślepki maskujące ramiona oraz mechanizm sterujący w przypadku napędu ręcznego. W ofercie posiadamy osłony markizowe w kilku kolorach osprzętu. 

Markiza w półkasecie

Markiza w półkasecie sterowanie ręczne lub na silnik i pilota

Markiza w półkasecie charakteryzuje się wyższym standardem niż klasyczna. Dzięki zastosowaniu rozwiązania półkasetowego osiągnięto ochronę materiału i estetyczny wygląd zwieszając nieznacznie cenę końcową produktu. Ten rodzaj markizy jest tańczy niż opcja w pełnej kasecie, jednak jest równie efektowny. Bez osłony zostaje jedynie falbanka daszku, natomiast pozostały materiał jest zamknięty w obudowie wykonanej z aluminium.   

Markiza w Kasecie

Markiza w kasecie, model zwykły oraz Trend z motywami drewnopodobnymi

Markiza w pełnej kasecie w całości zabezpiecza materiał przed moknięciem. Jest to najbardziej ekskluzywny model markizy dostępny na rynku. Mocowania markizy są bardzo solidne, kaseta przymocowana jest w od góry i od dołu, a nie tak jak w przypadku klasycznych i w półkasecie pod środku. Powyższa osłona wyposażona w napęd elektryczny robi duże wrażenie.

Szczegółowy opis

 Markizy tarasowe- są idealnym rozwiązaniem na osłonięcie dużych i małych tarasów przed nasłonecznieniem i drobnym letnim deszczykiem.Bogata kolorystyka tkanin i konstrukcji markizy, pozwala dopasować markizę do każdego domu zachowując jego indywidualny wygląd , piękno i estetykę. Zapewniamy klientowi łatwą obsługę markizy przy pomocy napędu elektrycznego, sterowanego przełącznikiem lub pilotem. Poza napędem standardowym (ręcznym). Do markiz o znacznych wymiarach powierzchnia cienienia, zalecamy zastosowanie automatyki wiatrowej. Markizy to również idealne rozwiązanie dla ogródków restauracyjnych, kawiarni, pasaży handlowych, witryn sklepowych oraz kwiaciarni Idealnie dobrana markiza to 100% satysfakcji i zadowolenia. Markizy dają możliwość korzystania z tarasu oraz zapewnią wypoczynek w najbardziej upalne dni.

Galeria zdjęć

Markiza Balkonowa

Markiza tarasowa

Markiza Ogrodowa

Markiza wolno stojąca 

Markiza Tarasowa

Markiza Tarasowa
Markizy lublin

 W ofercie przedstawiamy Państwu kilkanaście modeli markiz otwartych i kasetowych - do wyboru w zależności od potrzeb i wymiarów tarasu. Konstrukcje markiz wykonane są z aluminium, lakierowanego proszkowo, nowoczesny wygląd i wysoka jakość użytych materiałów daje gwarancję europejskiej jakości. Markizy dostępne są w wielu wzorach oraz bogatej gamie kolorystycznej, dzięki czemu każdy znajdzie w naszej ofercie coś odpowiedniego dla siebie.

Najczęściej zadawane pytania

Jak Czyścić Markizę?

Utrzymanie markizy w czystości jest wyjątkowo proste, gdyż wystarczy użycie łagodnego środka myjącego z wodą. Można także rozwinąć markizę podczas lekkiego deszczu pod warunkiem, że nie ma silnego wiatru i poczekać, aż deszcz ją umyje. Następnie należy odczekać aż markiza wyschnie. Nie wolno składać markizy, kiedy materiał jest mokry! Złożenie markizy, w momencie kiedy materiał jest wilgotny może spowodować pojawienie się pleśni. Najbardziej pożądanym scenariuszem jest taki, gdy po deszczu wychodzi od razu słońce i osusza materiał, następnie za jakiś czas możemy ją zwinąć.  

 

Markizę montuje się do elewacji czy do okna?

- Markizę montuje się do elewacji, gdyż musi być ona mocno zakotwiona w budynku. Stelaż markizy nie jest ciężki, jednak potrzebuje mocniejszego mocowania niż klasyczna osłona okienna.

 

Filmy z naszych montaży

Markiza automatyczna montaż w Kalinówce pod Lublinem

 Montaż markizy z napędem ręcznym w Lublinie - Węglin

 

 

Zaciekawiły Cię zdjęcia z naszych realizacji? Chcesz zobaczyć więcej naszych zdjęć?

 Kliknij tutaj !


  Zobacz także inne osłony zewnętrzne !

Rolety Antywłamaniowe

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne

Roleta zewnętrzna

Osłony fasadowe

Żaluzje zewnętrzne