Lublin ul. Lucyny Herc 48  tel. 501 271 770  
Markizy, Żaluzje, Rolety materiałwe, rolety w kasetach, Verticale lublin, Moskitiery lublin, Kominki lublin, Bramy garażowe,rolety dzień i noc
        Lublin ul. Lucyny Herc 48  tel501 271 770      
MiD Rolety lublin, żaluzje lublin, verticale, moskitiery okienne i drzwiowe, rolety zewnętrzne.

Kontakt: 81 744 56 44

 Rolety zewnętrzne

Roleta na zewnątrz budynku mid-info-pl

 Rolety zewnętrzne montowane na zewnętrznej stronie okna nie są nam tak dobrze znane jak rolety wewnętrzne, które montuje się po wewnętrznej stronie okna.Ten typ osłon daje znacznie więcej korzyści niż klasyczne rolety materiałowe. Pozwalają na swobodną regulację ilości światła w pomieszczeniu. Przesłony zewnętrzne są świetnym termoizolatorem, to znaczy: chronią wnętrze budynku przed niekorzystnymi temperaturami panującymi na zewnątrz. Kiedy na dworze panują upały, nie ma wiatru i nie ma żadnej możliwości, żeby przewietrzyć wnętrze budynku rolety sprawują się idealnie w taką pogodę w pomieszczeniu przysłoniętym osłonami zewnętrznymi panuje ożywczy chłód. Gdy na zewnątrz panują upały, bądź silny wiatr wywiewa ciepło z domu, szczęście mają ci co posiadają rolety elewacyjne, które, nie dopuszczają do szyb zimna ani wiatru. Jest to możliwe dzięki dodatkowej osłonie okiennej, jaką tworzą żaluzje zewnętrzne. Izolacja cieplna w postaci rolety pozwala na utrzymanie wyższej temperatury wewnątrz budynku. Co sprawia że ogrzewanie domów jest bardziej wydajne i pozwala zmniejszyć koszty ogrzewania i chłodzenia pomieszczeń. Osłony aluminiowe ograniczają także docieranie do wewnątrz hałasu z ulicy, dlatego szczególnie polecamy montaż rolet zewnętrznych na oknach od strony ruchliwych ulic.

Spis treści Rolety zewnętrzne

1. Zalety rolet zewnętrznych

 • Kolejną zaletą osłon zewnętrznych jest to, że zapewniają 100% zaciemnienie pokoju, co jest szczególnie ważne w pomieszczeniach w których chcemy czuć się szczególnie komfortowo np. w sypialni, czy w łazience.
 • Rolety zewnętrzne zwane są także roletami antywłamaniowymi, bądź żaluzjami antywłamaniowymi, ponieważ zabezpieczają dodatkowo budynek przed nieproszonymi gośćmi. Podnosząc tym komfort i bezpieczeństwo właścicieli. Osłony okienne montowane na zewnątrz budynku można wzmocnić dodatkowymi zamkami, blokadami, jednak bez dodatkowych zabezpieczeń pełnią rolę osłon zewnętrznych.
 • Szczególnie polecamy montaż rolet osobom które boją się, że wypaczą im się okna i nie będą już tak szczelne. Dzięki roletom słońce śnieg, mróz, deszcz, grad nie będą oddziaływać bezpośrednio na okno, lecz na pancerz, który będzie chronił ramę okienną przed niekorzystnymi warunkami panującymi na zewnątrz.
 • Nie należy także obawiać się o roletę, ponieważ pancerz i skrzynka odporne są na wymienione zjawiska atmosferyczne. Roleta zewnętrzna zbudowana jest z pancerza, którego aluminiowe listewki wypełnione są lekką pianką. Listewki mogą być wykonane także ze stali, dlatego czasami mówi się że są to rolety metalowe.
 • Listewki zbudowane są w taki sposób, że kiedy rozwija się pancerz, to przestrzeń w której są połączone zawiera dziurki, przez które mogą wpadać promienie słoneczne, więc jeżeli roleta nie będzie do końca zasłonięta uzyskamy efekt półmroku.

2. Cennik rolet zewnętrznych

1m2 Rolety kosztuje jedynie 235zł z montażem!!

Roleta zewnętrzna wymiary

 

Przykładowa roleta ze zdjęcia, wymiary 100cm x 150cm = 1,5m2 x 220zł = 352 zł
 • Rolety zewnętrzne nadają się do:
  -domów jednorodzinnych
  -bloków
  -pomieszczeń halowych(magazynów)
  -powierzchni użytkowych(lokali użytkowych)
 • Polecamy montaż rolet zewnętrznych szczególnie :
  -w kuchni (świetna termoizolacja)
  -w salonie(bezpieczeństwo i komfort)
  -w sypialni(intymność, 100% zaciemnienia)
  -w garażu(bezpieczeństwo)

 

Cena obowiązuje w przypadku standardowego montażu do ramy okiennej.

 

Nowoczesne rolety elewacyjne

Roleta elewacyjna schowana w budynku, skrzynka nie wystaje przed elewacje

Roleta metalowa montaż w lublinie

Osłona metalowa chroni przed zimnem, kolor antracyt

Roleta podtynkowa w lublinie

Roleta podtynkowa brązowa skrzynka schowana w elewacji

rolety-zewnetrzne-mid-info-pl

Roleta antywłamaniowa kolor biel

roleta-zewnetrzna-mid-info-pl

Roleta zewnętrzna 

Osłona zewnętrzna zbliżenie-mid-info-pl

Osłona zewnętrzna kolor złoty dąb

 

Roleta antywłamaniowa z markizą

Roleta antywłamaniowa z markizą tarasową

Pancerz podczepiony jest do rury, na którą jest nawijany listewki bez problemu zwijają się w rulon i chowają się w skrzynce, która montowana jest u góry okna. Pancerz purusza się w prowadnicach, które montowane są po bokach. Mogą być montowane bezpośrednio do ramy okiennej, bądź do elewacji budynku. Dzięki temu montaż rolety możliwy jest na każdym etapie budowy domu. Pancerz, skrzynka i prowadnice zazwyczaj są w tych samych kolorach, jednak na życzenie klienta możemy improwizować i np. pancerz zrobić w kolorze kości słoniowej, a skrzynkę i prowadnicę w kolorze brązowym. Rolety zewnętrzne mogą być sterowane ręcznie, montuje się specjalną korbę,która ułatwia zwijanie i rozwijanie rolety lub elektrycznie. Jeżeli planują państwo montaż rolet w całym domu, to wybierając napęd elektryczny jest możliwość konfiguracji w taki sposób, aby za jednym przyciśnięciem pilota podnosiły i opuszczały się wszystkie rolety w domu. Rolety zewnętrzne można montować z siatkami przeciw owadom, potocznie znanymi jako moskitiery.

3. Rolety zewnętrzne podsumowanie

Podsumowując rolety zewnętrzne to oszczędność prądu, i gazu podczas ogrzewania i klimatyzowania wnętrz. Możliwość regulacji światłem, zabezpieczenie przed włamaniami, ochrona zewnętrzne strony okna, komfort i wygoda dzięki silnikowi elektrycznemu. Wystarczy że zadzwonisz i umówisz się na pomiar nasi pracownicy przyjadą na miejsce, wycenią, wymierzą doradzą, a Ty nie będziesz musiał się o nic martwić. Zapraszamy także do odwiedzenia naszej siedziby. Tysiące klientów już nas wybrało, dlatego działamy ponad 20 lat na rynku. Wybierz sprawdzoną firmę. Nasza firma świadczy także usługi naprawy rolet zewnętrznych. Zepsuła ci się roleta? 

3a. Naprawa rolet zewnętrznych

Zepsuła ci się roleta ręczna lub automatyczna?

Żaden problem nasz firma oferuje również usługi naprawy rolet zewnętrznych. Zadzwoń do nas na pewno pomożemy! Podczas zamawiania serwisu roletowego dobrze jest podać najważniejsze informacje:

1. W jakie sterowanie wyposażona jest roleta? Ręczne, automatyczne.

2. Jakiego koloru jest roleta?

3. Co się dzieje z roleta? 

Pancerz nie opuszcza się, pancerz został wciągnięty w skrzynkę, urwał się sznurek w rolecie, urwały się wieszaki.

4. Prezentacja rolet zewnętrznych

Rolety Podtynkowe

Rolety podtynkowe, rewizja z zewnątrz. Skrzynka i prowadnice będą zabudowane elewacją. 

Rolety podtynkowe system opoterm , rewizja od wewnątrz pomieszczenia

 

 

Zaciekawiły Cię zdjęcia z naszych realizacji? Chcesz zobaczyć więcej naszych zdjęć?

 Kliknij tutaj !

Potrzebujesz więcej inspiracji jak udekorować swoje okno?

Zapraszamy Cię tutaj!


 

Zobacz także inne osłony zewnętrzne !

Rolety Antywłamaniowe

Rolety zewnętrzne

Żaluzje zewnętrzne

Osłony fasadowe

Markizy

5. Artykuły związane z roletami zewnętrznymi

 

Podstawowe zalety rolet zewnętrznych Jakie rolety zewnętrzne wybrać?
Podstawowe zalety rolet zewnetrznych Artykuł na temat: Jakie rolety zewnętrzne wybrać

6. Części zamienne

Wieszak do rolet zewnętrznych PA 39 Zatyczka profilu w roletach zewnętrznych, często wymieniany element Przelotka sznurka biała kluczowa część zamienna Boczki do skrzynki różne kolory

7. Filmy instruktażowe

Jak zamontować zwijacz w rolecie zewnętrznej?

Zachęcamy do zapoznania się z naszym filmem instruktażowym, jeżeli montaż zwijacza sprawia trudności!

Jak zamontować boczki w rolecie zewnętrznej?

 

Kupiłeś boczki do skrzynki rolety zewnętrznej i nie wiesz jak je zamontować? Obejrzyj nasz film instruktażowy!