Lublin ul. Lucyny Herc 48  tel. 501 271 770  
Markizy, Żaluzje, Rolety materiałwe, rolety w kasetach, Verticale lublin, Moskitiery lublin, Kominki lublin, Bramy garażowe,rolety dzień i noc
        Lublin ul. Lucyny Herc 48  tel501 271 770      
MiD Rolety lublin, żaluzje lublin, verticale, moskitiery okienne i drzwiowe, rolety zewnętrzne.

Kontakt: 81 744 56 44

 

Rolety materiałowe w kasetkach

1. Ogólne informacje o roletach

Najpopularniejszym i najprostszym systemem roletowym jaki znamy, jest to system "mini", który jest najłatwiejszym, najprostszym i najtańszym rozwiązaniem zaciemnienia okienRolety materiałowe w kasecie cechują się eleganckim stylem, wysoka jakością materiałów, z których są wykonane, dokładnie zaciemniają całe pomieszczenie. Ograniczenie do minimum przenikanie światła słonecznego do pomieszczenia dzięki prowadnicom bocznym i kasecie osłaniającej. Prowadnice pełnią jeszcze jedną bardzo ważną rolę, utrzymują materiał przy oknie w czasie uchylania okna, dzięki czemu materiał jest stabilny i nie tłucze się o szybę.

Rolety w kasetach nadają się do każdego rodzaju pomieszczeń, biurowych, pokoi, kuchni, łazienek itd. Dzięki bogatej gamie kolorystycznej tkanin dopasujemy rolety do każdego wnętrza. Kasety w wielu odcieniach brązu, z drewnianą gramaturą, a także klasyczne dopasują się do każdego rodzaju okna. Kasety i prowadnice występują w wersji aluminiowej, a także w wersji PCV. Rolety w kasetach świetnie pasują do sypialni, ponieważ dają dokładne zaciemnienie, dzięki prowadnicom poranne promyki nie będą wpadać do pokoju. Roletę w kasecie śmiało można zamontować w przyczepie kempingowej, jest to najlepsze rozwiązanie, gdyż listwa dolna rolety będzie schowana między szybą, a prowadnicami i nie będzie się tłukła podczas jazdy.

 Dostępne kolory mechanizmów i kaset:

 

  

2. Czyszczenie rolet w kasecie

Czyszczenie rolety w kasecie PCV , omówimy krok po kroku jak odświeżyć biel prowadnic i kaset nie wymieniając rolet na nowe. Aby dobrze odczyścić roletę, należy zwinąć tkaninę do zablokowania na łańcuszku, następnie zdjąć boczne pokrywy z rolety, odłożyć je w widocznym miejscu tak aby się nie zgubiły, a następnie odkręcić roletę z obu stron. Teraz roletę kładziemy na podłodze, najlepiej na dywanie, abyśmy nie porysowali kasety. Możemy też położyć ścierkę na blacie stołu i tam przejść do czyszczenia. Następnie bierzemy kawałek ścierki i mleczko do czyszczenia powierzchni. Ścierka z mleczkiem dokładnie czyścimy kasetę, następnie prowadnic nie odrywamy z okna!! prowadnice czyścimy na oknie. Jest to bardzo ważne ponieważ kiedy oderwiemy prowadnice przyklejona na taśmę z pianką, wtedy pianka zostanie nam na oknie i będzie ciężko ją usunąć. Gdyby tak się zdarzyło, że w jakiś sposób odpadnie nam prowadnica, to aby wyczyścić okno z kleju z pianką należy użyć rozpuszczalnika akrylowego. 

3. Cena, cennik

Rolety w kasecie PCV - od 65 zł

Rolety w kasecie aluminiowej - od 99zł

         

roleta w kasecie lublin śwdnik

Roleta w kasecie

roleta w kasecie w salonie

Roleta w kasecie do sypialni

roleta w kasecie w salonie

Roleta w kasecie do salonu

roleta w kasecie lublin, świdnik

Roleta w kasecie w ramie okiennej

roleta w kasecie brązowej

Roleta w kasecie brązowej

roleta w kasecie przestrzennej lublin

Roleta w kasecie Mechanizm i prowadnica

Roleta w kasecie bezinwazyjna

Roleta w kasecie Mechanizm

Roleta w kasecie brązowej
 Jak zamontować roletę z kasetą i prowadnicami?

4. Montaż rolety kasetowej z prowadnicami

5. Realizacje

Rolety w kasecie w kolorze niebieskim dobieranym pod kolor okien w pokoju motelowym.  Rolety w kasecie w kolorze szarym, montaż odbył się na Ponikwodzie.  
Rolety w kasecie z prowadnicami aluminiowymi pomalowanye na niebiesko Szare rolety w kasecie   

 


 

Zobacz także inne rodzaje rolet wewnętrznych

Rolety dzień i noc

Rolety dzień i noc

 

Rolety mini

Roleta w systemie mini

 

Rolety wielkogabarytowe

Rolety wielkogabarytowe

Rolety dachowe

Rolety dachowe