Lublin ul. Lucyny Herc 48  tel. 501 271 770  
Markizy, Żaluzje, Rolety materiałwe, rolety w kasetach, Verticale lublin, Moskitiery lublin, Kominki lublin, Bramy garażowe,rolety dzień i noc
        Lublin ul. Lucyny Herc 48  tel501 271 770      
MiD Rolety lublin, żaluzje lublin, verticale, moskitiery okienne i drzwiowe, rolety zewnętrzne.

Kontakt: 81 744 56 44

moskitiery okienne lublin

Moskitiery Ramkowe Okienne

Na wiosnę, kiedy kwiaty zaczynają kwitnąc w naszych ogrodach, także do życia budzą się owady. Owady często lubią utrudniać nam życie i wlatywać do naszych domów przez otwarte okna. W lecie kiedy na dworze panują upały, w nocy temperatura spada i każdy z nas szuka ochłody, dlatego lubimy spać przy otwartym oknie i budzić się wyspanym w przewietrzonym pomieszczeniu. Czasami jest to niemożliwe, ponieważ przeszkadzają nam w tym owady (komary, muchy), które bez naszego pozwolenia dostają się do pokoju i w nocy nie pozwalają nam spać. Rozwiązaniem tych problemów jest montaż siatek przeciw owadom na oknach, zwanych fachowo moskitierami. Moskitiery okienne pozwalają na swobodne otwieranie okna o każdej porze dnia i nocy bez obawy, że do mieszkania wlecą różnego rodzaju owady, nietoperze, sowy. Pozwalają na spędzanie upalnych wieczorów przy otwartych oknach, kiedy w pokoju pali się światło. Dzięki moskitierom, możemy cieszyć się chłodnym wieczornym powietrzem podczas weekendowych spotkań z rodziną, pootwierać wszystkie okna w salonie bez obawy o komary i inne owady, które chcą się dostać do mieszkania.

 

Spis treści Moskitiery okienne

 

Co to są moskitiery?

Moskitierą nazywamy lekką konstrukcję wykonaną z profili aluminiowych montowaną na zewnątrz okna, która chroni przed wpadaniem owadów, liści oraz pyłków i kurzu do wnętrza domów lub biur. Siatka moskitier wykonana jest z włókna szklanego powlekana tworzywem, dzięki temu jest elastyczna i wytrzymała. Montaż i demontaż moskitiery  jest bardzo prosty, każdy "bohater domu poradzi sobie z montażem i demontażem moskitiery okiennej. 

 

Moskitiery stały się już stałym elementem wyposażenia naszych okien .W trosce o  Państwa komfort i wygodę oferujemy siatki, które ochronią przed uciążliwymi owadami ,a nawet przed pyłkami . Możliwość doboru kolorów  profili pozwala dobrze w komponować się moskitierze w elewację budynku.

Jaki mamy najlepszy sposób na komary?

 To proste moskitiery okienne, pozwalają na spędzanie ciepłych letnich wieczorów w domu przy otwartym oknie bez obawy o insekty z zewnątrz Nasza oferta to szeroki wybór moskitier. Usługi sprzedaży, montażu i serwisu wykonujemy w Lublinie, oraz obsługujemy także lubelskie miejscowości. Systemy moskitier w naszej ofercie dopasowane są niemal do każdego typu okna i drzwi.

 

Czyszczenie moskitier

 

Powinniśmy zacząć od zdjęcia moskitiery z okna, demontażu moskitiery. Najlepiej zadbać o to, aby moskitierę podczas mycia ułożyć na podłodze, bądź na innej równej powierzchni. Dlaczego dbamy o to aby moskitiera leżała na równym? Ponieważ nie chcemy aby siatka moskitiery została wypchnięta. Do wyczyszczenia moskitier wystarczy lekki detergent i mokra szmatka. Dokładny opis mycia moskitiery krok po kroku na naszym blogu midinfopl.blogspot.com.

Gdzie najczęściej stosuje się moskitiery

 

Moskitiery polecamy stosować szczególnie w domkach mieszkalnych na terenach podmiejskich i wiejskich. Na posesjach domów jednorodzinnych, na których są oczka wodne, bujne ogrody. W tych wszystkich przestrzeniach komary lubią przebywać. Zalecamy także montaż moskitier w blokach mieszkalnych. Moskitiery będą niezbędne w restauracjach, wszędzie tam gdzie jest obróbka żywności. 

 

Ceny Moskitier okiennych ramkowych !

Moskitiery okienne już od 21,60 zł za 1 metr bieżący obwodu.

Minimalna powierzchnia obliczeniowa to 3m bieżące.

 

moskitiera ramkowa lublin

Moskitiera Okienna mocowana na haczykach

Moskitiera okienna ramkowa

Moskitiera Ramkowa z zewnątrz
Montaż pod Lublinem

Wybrane realizacje

Siatka na owady zamontowana w Turce pod Lublinem 

Filmy prezentujące siatki na owady

  


 

Sprawdź także inne rodzaje moskitier !

Moskitiery Drzwiowe

Moskitiery drzwiowe

Moskitiery Przesuwne

Moskitiera przesuwna

Moskitiery Zwijane

Moskitiera zwijana