Lublin ul. Lucyny Herc 48  tel. 501 271 770  
Markizy, Żaluzje, Rolety materiałwe, rolety w kasetach, Verticale lublin, Moskitiery lublin, Kominki lublin, Bramy garażowe,rolety dzień i noc
        Lublin ul. Lucyny Herc 48  tel501 271 770      
MiD Rolety lublin, żaluzje lublin, verticale, moskitiery okienne i drzwiowe, rolety zewnętrzne.

Kontakt: 81 744 56 44

moskitiery okienne lublin


Moskitiery Okienne - moskitiera na oknoNa wiosnę, kiedy kwiaty zaczynają kwitnąc w naszych ogrodach, także do życia budzą się owady. Owady często lubią utrudniać nam życie i wlatywać do naszych domów przez otwarte okna. W lecie kiedy na dworze panują upały, w nocy temperatura spada i każdy z nas szuka ochłody, dlatego lubimy spać przy otwartym oknie i budzić się wyspanym w przewietrzonym pomieszczeniu. Czasami jest to niemożliwe, ponieważ przeszkadzają nam w tym owady (komary, muchy), które bez naszego pozwolenia dostają się do pokoju i w nocy nie pozwalają nam spać. Rozwiązaniem tych problemów jest montaż siatek przeciw owadom na oknach, zwanych fachowo moskitierami. Moskitiery okienne pozwalają na swobodne otwieranie okna o każdej porze dnia i nocy bez obawy, że do mieszkania wlecą różnego rodzaju owady, nietoperze, sowy. Pozwalają na spędzanie upalnych wieczorów przy otwartych oknach, kiedy w pokoju pali się światło. Dzięki moskitierom, możemy cieszyć się chłodnym wieczornym powietrzem podczas weekendowych spotkań z rodziną, pootwierać wszystkie okna w salonie bez obawy o komary i inne owady, które chcą się dostać do mieszkania.
Spis treści Moskitiery okienne

 

Co to są moskitiery?

Moskitierą nazywamy lekką konstrukcję wykonaną z profili aluminiowych montowaną na zewnątrz okna, która chroni przed wpadaniem owadów, liści oraz pyłków i kurzu do wnętrza domów lub biur. Siatka moskitier wykonana jest z włókna szklanego powlekana tworzywem, dzięki temu jest elastyczna i wytrzymała. Montaż i demontaż moskitiery  jest bardzo prosty, każdy "bohater domu poradzi sobie z montażem i demontażem moskitiery na oknie. 

 

Moskitiery stały się już stałym elementem wyposażenia naszych okien .W trosce o  Państwa komfort i wygodę oferujemy siatki, które ochronią przed uciążliwymi owadami ,a nawet przed pyłkami . Możliwość doboru kolorów  profili pozwala dobrze w komponować się moskitierze w elewację budynku.

Jaki mamy najlepszy sposób na komary?

 To proste moskitiery okienne ramkowe, pozwalają na spędzanie ciepłych letnich wieczorów w domu przy otwartym oknie bez obawy o insekty z zewnątrz Nasza oferta to szeroki wybór moskitier. Usługi sprzedaży, montażu i serwisu wykonujemy w Lublinie, oraz obsługujemy także lubelskie miejscowości. Systemy moskitier w naszej ofercie dopasowane są niemal do każdego typu okna i drzwi.

 

Czyszczenie moskitier

 

Powinniśmy zacząć od zdjęcia moskitiery z okna, demontażu moskitiery. Najlepiej zadbać o to, aby moskitierę podczas mycia ułożyć na podłodze, bądź na innej równej powierzchni. Dlaczego dbamy o to aby moskitiera leżała na równym? Ponieważ nie chcemy aby siatka moskitiery została wypchnięta. Do wyczyszczenia moskitier wystarczy lekki detergent i mokra szmatka. Dokładny opis mycia moskitiery krok po kroku na naszym blogu midinfopl.blogspot.com. Potrzebujesz jedynie wymienić wybrane części do moskitiery okiennej? zapraszamy do naszego sklepu.

Gdzie najczęściej stosuje się moskitiery

 

Moskitiery polecamy stosować szczególnie w domkach mieszkalnych na terenach podmiejskich i wiejskich. Na posesjach domów jednorodzinnych, na których są oczka wodne, bujne ogrody. W tych wszystkich przestrzeniach komary lubią przebywać. Zalecamy także montaż moskitier w blokach mieszkalnych. Moskitiery będą niezbędne w restauracjach, wszędzie tam gdzie jest obróbka żywności. 

Jak kształtują się ceny moskitier ?

Ceny Moskitier okiennych ramkowych !

Moskitiery okienne już od 21,60 zł za 1 metr bieżący obwodu.

Minimalna powierzchnia obliczeniowa to 3m bieżące.

 

moskitiera ramkowa lublin

Moskitiera Okienna mocowana na haczykach

Moskitiera okienna ramkowa

Moskitiera Ramkowa z zewnątrz montaż pod Lublinem

Wybrane realizacje

Siatka na owady zamontowana w Turce pod Lublinem

Chcesz obejrzeć więcej zdjęć z naszych realizacji?

 

Kliknij tutaj ! oraz     Zapraszamy Cię tutaj!

Filmy prezentujące siatki na owady

  


 

Elementy zamienne, komponenty do siatek na owady

Siatka do moskitiery

Siatka do moskitiery sprzedawana na metry

 Blaszki do moskitier

Pazurki, uchwyty obrotowe

Szczotka uszczelniająca

Szczotka uszczelniająca do moskitier, stosowana w siatkach, które należy doszczelnić.

Sprawdź także inne rodzaje moskitier

Porady

Jak zamontować i doszczelnić moskitierę?

Jak uszczelnić i zamontować moskitierę?