Lublin ul. Lucyny Herc 48  tel. 501 271 770  
Markizy, Żaluzje, Rolety materiałwe, rolety w kasetach, Verticale lublin, Moskitiery lublin, Kominki lublin, Bramy garażowe,rolety dzień i noc
        Lublin ul. Lucyny Herc 48  tel501 271 770      
MiD Rolety lublin, żaluzje lublin, verticale, moskitiery okienne i drzwiowe, rolety zewnętrzne.

Kontakt: 81 744 56 44

 

Przez cały czas trwania działalności przedsiębiorstwo „MiD” stara się sukcesywnie rozwijać. Z tego względu bez przerwy wprowadzamy do swojego wachlarza produktów nowe pozycje, oparte na bogatym wzornictwie i kolorystyce. Dbamy o jak najwyższą jakość naszych usług, a na pierwszym miejscu stawiamy sobie dobro Klienta. Do naszych Klientów należą w pierwszym rzędzie odbiorcy zajmujący się dalszą odsprzedażą, ale także realizujemy zlecenia indywidualne, zapewniając wówczas dodatkowo transport i montaż.
Przedsiębiorstwo „MiD” jest także hurtownią zajmującą się dystrybucją techniki zamocowań budowlanych. Działalność tę dołączyliśmy do oferty naszej firmy w roku 1999, i również zdążyliśmy zdobyć w niej spore doświadczenie. W tej chwili świadczymy wszechstronne usługi w obu tych dziedzinach, dzięki czemu możemy obsłużyć naszych Klientów wszechstronnie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług firmy „MiD” Grażyny i Piotra Majcherów. Jesteśmy pewni, że nasze usługi usatysfakcjonują Państwa w stu procentach!

Nasze dane Adresowe

Siedziba naszej firmy mieści się przy ulicy Anny Walentynowicz 24, dawniej Lucyny Herc 48

Nasze produkty możesz kupić tutaj: domero.pl

✉ Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

☎ tel. 81 744 56 44

✆ 509 367 823 

✆ 501 447 906

Możesz do nas dojechać, korzystając z  mapy: